
Барабан гальмівний TOYOTA HILUX VII PICKUP ( N1 , N2 , N3 ) 7D0720 (opt-om)
3 459 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 7D0720
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний TOYOTA HILUX VII PICKUP (_N1_, _N2_, _N3_) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 7D0720

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7D0720
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 5602219 | ASHIKA | 5602219C | BLUE PRINT | ADT34719 |
| BOSCH | 0986477297 | BREMBO | 14D63710 | DELPHI | BF537 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3402042 | NK | 254539 | REMSA | 717300 |
| TOYOTA | 424310K120 | TOYOTA | 424310K130 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Toyota HILUX VII Пікап (_N1_, _N2_, _N3_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 7D0720 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 76.1 мм |
| Внутрішня висота барабану | 67.1 мм |
| Діаметр отвору маточини | 108 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Fortuner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видима висота гальм. барабана | 76,1 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 67,1 мм |
| Диск | 6 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 295 мм |
| Діаметр центрування | 108 мм |
| Код товару | LP 7D0720 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 297 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 459 ₴

