
Барабан гальмівний TOYOTA AVENSIS 1.6I 16V 97.09- 0 986 477 140 (opt-om)
1 892 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986477140
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний TOYOTA AVENSIS 1.6I 16V 97.09- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986477140

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 477 140
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24022280311 | BLUE PRINT | ADT34718 | BREMBO | 14937910 |
| DELPHI | BF405 | FTE | BT1037 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3402020 |
| LPR | 7D0349 | METELLI | 180109 | NK | 254515 |
| REMSA | 714000 | TOYOTA | 4243105020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Toyota AVENSIS (_T22_) | Барабан Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | Барабан Toyota AVENSIS Універсал (_T22_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986477140 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр барабана | 267 мм |
| Внутрішня висота барабану | 56 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 55 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 100 мм |
| Видима висота гальм. барабана | 66,5 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 56 мм |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 228,6 мм |
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній | 267 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Код товару | BO 0986477140 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 892 ₴

