
Барабан гальмівний SKODA FABIA 98-14. SEAT IBIZA 02-. CORDOBA 02-09. VW POLO 01- 5020-0077 (opt-om)
815 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 5020-0077
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний SKODA FABIA 98-14. SEAT IBIZA 02-. CORDOBA 02-09. VW POLO 01- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 5020-0077

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
5020-0077
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| O бараб. |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|
|
| Монтажний O |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 56000900 | ASHIKA | 56000900C | ATE | 24022000371 |
| AUDI | 6Q0609617 | BOSCH | 0986477133 | BREMBO | 14938420 |
| DELPHI | BF463 | FTE | BT594 | LPR | 7D0594 |
| METELLI | 180358 | NK | 254727 | REMSA | 714900 |
| SEAT | 6Q0609617 | SKODA | 6Q0609617 | SWAG | 30924034 |
| TRW | DB4299 | VW | 6Q0609617 | ZIMMERMANN | 100164920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Audi A2 (8Z0) | Барабан Seat CORDOBA (6L2) | Барабан Seat IBIZA III (6L1) |
| Барабан Seat IBIZA IV (6J5, 6P1) | Барабан Seat IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | Барабан Seat IBIZA IV ST (6J8, 6P8) |
| Барабан Skoda FABIA I (6Y2) | Барабан Skoda FABIA I Ліфтбек (6Y3) | Барабан Skoda FABIA I COMBI (6Y5) |
| Барабан Skoda FABIA I PRAKTIK (6Y5) | Барабан Skoda FABIA II (542) | Барабан Skoda FABIA II COMBI (545) |
| Барабан VW POLO (9N_, 9A_) | Барабан VW POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | Барабан VW POLO V (6R1, 6C1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 50200077 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр барабана | 200 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 59 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Fabia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| O бараб. | 200 мм |
| Видима висота гальм. барабана | 59 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 50,5 мм |
| Код товару | PR 5020-0077 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 201,5 мм |
| Монтажний O | 65 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴

