-10%

Барабан гальмівний RENAULT 19 88-95. CLIO 90-98 7D0395 (opt-om)
1 172 ₴
1 054,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 7D0395
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний RENAULT 19 88-95. CLIO 90-98 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 7D0395

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7D0395
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 56000707 | ASHIKA | 56000707C | ATE | 24021800321 |
| BOSCH | 0986477112 | BOSCH | 0986477304 | BREMBO | 14775410 |
| BREMBO | 14549350 | DACIA | 6001548126 | DELPHI | BF426 |
| DELPHI | BFR272 | LPR | 7D0168C | LPR | 7D0395C |
| METELLI | 180156 | NK | 253911 | PROFIT | 50200075 |
| REMSA | 712900 | RENAULT | 7700419824 | SWAG | 60909029 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Dacia LOGAN (LS_) | Барабан Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | Барабан Renault CLIO II (BB_, CB_) |
| Барабан Renault CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_) | Барабан Renault LOGAN I (LS_) | Барабан Renault LOGAN I Універсал (KS_) |
| Барабан Renault CLIO SYMBOL I (LB_) | Барабан Renault TWINGO I (C06_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 7D0395 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр отвору маточини | 52 мм |
| Висота | 83 мм |
| Внутрішня висота барабану | 53.5 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видима висота гальм. барабана | 83 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 53,5 мм |
| Диск | 4 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 180,2 мм |
| Діаметр центрування | 52 мм |
| Код товару | LP 7D0395 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 181,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054,80 ₴

