-10%

Барабан гальмівний MITSUBISHI L200 2005- 56-05-511C (opt-om)
3 328 ₴
2 995,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 56-05-511C
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний MITSUBISHI L200 2005- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 56-05-511C

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
56-05-511C
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O отвору маточини |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 5605511 | BLUE PRINT | ADC44711 | BOSCH | 0986477232 |
| DELPHI | BF559 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3405016 | LPR | 7D0680 |
| MITSUBISHI | 4615A127 | MITSUBISHI | MN102439 | NK | 253014 |
| PROFIT | 50201022 | REMSA | 718900 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Mitsubishi L200 / TRITON (KA_T, KB_T) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5605511C |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішня висота барабану | 74 мм |
| Діаметр отвору маточини | 94 мм |
| Висота | 91.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Покриття барабанів | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O отвору маточини | 94 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 74 мм |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 295 мм |
| Код товару | ASH 56-05-511C |
| Поверхня | з лакованим покриттям |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Кількість отворів | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995,20 ₴

