-10%

Барабан гальмівний LADA 110 (2110)§VEGA (2110),111 (2111),112 (2112),CARLOTA (2108, 2109, 2115)§CEVARO 7D0271 (opt-om)
1 562 ₴
1 405,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 7D0271
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний LADA 110 (2110)§VEGA (2110),111 (2111),112 (2112),CARLOTA (2108, 2109, 2115)§CEVARO (210 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 7D0271

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7D0271
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24022000201 | BOSCH | 0986477146 | BREMBO | 14707910 |
| LADA | 21083502070 | METELLI | 180027 | PROFIT | 50202020 |
| TRW | DB4307 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан LADA 110 (2110) | Барабан LADA 111 (2111) | Барабан LADA 112 (2112) |
| Барабан LADA KALINA Хетчбек (1119) | Барабан LADA KALINA Ліфтбек (1118) | Барабан LADA KALINA Універсал (1117) |
| Барабан LADA RIVA Універсал (2104) | Барабан LADA PRIORA Хетчбек (2172) | Барабан LADA PRIORA Ліфтбек (2170_) |
| Барабан LADA SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) | Барабан LADA SAMARA Ліфтбек (21099, 2115) | Барабан MOSKVICH 2141 |
| Барабан ZAZ TAVRIA (1102) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 7D0271 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 67.5 мм |
| Діаметр отвору маточини | 60 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Внутрішня висота барабану | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Москвич, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2141, Priora, 112, 110, Tavria, 2104, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видима висота гальм. барабана | 67,5 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 50 мм |
| Диск | 4 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 200 мм |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Код товару | LP 7D0271 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 201,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405,80 ₴

