-10%

Барабан гальмівний DACIA LOGAN 1.2-1.6 2004-,SANDERO 2008-,RENAULT 7D0703CA (opt-om)
3 258 ₴
2 932,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 7D0703CA
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний DACIA LOGAN 1.2-1.6 2004-,SANDERO 2008-,RENAULT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 7D0703CA

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7D0703CA
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|
|
| Тип гальма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986477290 | DACIA | 432000978R | DACIA | 432004334R |
| DACIA | 432007629R | METELLI | 180406K | PROFIT | 50200116 |
| REMSA | 716820 | RENAULT | 432000978R | RENAULT | 432004334R |
| RENAULT | 432007629R | ZIMMERMANN | 470185500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Dacia LOGAN (LS_) | Барабан Dacia LOGAN II | Барабан Dacia SANDERO |
| Барабан Dacia SANDERO II | Барабан Renault LOGAN I (LS_) | Барабан Renault LOGAN/STEPWAY II (L8_) |
| Барабан Renault SANDERO/STEPWAY I (BS_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 7D0703CA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр отвору маточини | 55 мм |
| Висота | 76 мм |
| Внутрішня висота барабану | 47.5 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Logan, Sandero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видима висота гальм. барабана | 76 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 47,5 мм |
| Диск | 4 -отв. |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 203 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Код товару | LP 7D0703CA |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 204,4 мм |
| Тип гальма | Гальмівний барабан з підшипником |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 932,20 ₴

