-10%

Барабан гальмівний CITROEN C3 II,DS3,DS3 CONVERTIBLE CITROEN DEUTSCHLAND GMBH (DS AUTOMOBILES DS 3,DS 7D0691A (opt-om)
3 656 ₴
3 290,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 7D0691A
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний CITROEN C3 II,DS3,DS3 CONVERTIBLE_CITROEN DEUTSCHLAND GMBH (DS AUTOMOBILES DS 3,DS 3 CONVERTIBLE_PEUGEOT 207 (WA_, WC_),207 S (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 7D0691A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7D0691A
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24022297012 | BOSCH | 0986477282 | CITROEN | 424750 |
| FTE | BT1051LS | LPR | 7D0691CA | NK | 253715 |
| PEUGEOT | 424750 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Citroen C3 II (SC_) | Барабан Citroen DS3 (SA_) | Барабан Citroen DS3 Кабріолет |
| Барабан DS DS 3 (SA_) | Барабан DS DS 3 Кабріолет (SB_) | Барабан Peugeot 207 (WA_, WC_) |
| Барабан Peugeot 207 SW (WK_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 7D0691A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішня висота барабану | 51 мм |
| Висота | 76.5 мм |
| Діаметр отвору маточини | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C3, DS3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видима висота гальм. барабана | 76,5 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 51 мм |
| Диск | 4 -отв. |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 228,6 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Код товару | LP 7D0691A |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 230,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 290,40 ₴

