-10%

Барабан гальмівний CITROEN BERLINGO (B9),BERLINGO (MF),BERLINGO BOX (B9),BERLINGO BOX (M ),XSARA (N1),X 7D0146 (opt-om)
1 201 ₴
1 080,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 7D0146
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний CITROEN BERLINGO (B9),BERLINGO (MF),BERLINGO BOX (B9),BERLINGO BOX (M_),XSARA (N1),XSARA (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 7D0146

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7D0146
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 56000600 | ASHIKA | 56000600C | ATE | 24022280171 |
| BOSCH | 0986477060 | BREMBO | 14559510 | DELPHI | BF169 |
| FTE | BT139 | LPR | 7D0399 | METELLI | 180233 |
| METELLI | 180161 | NK | 253708 | PEUGEOT | 424724 |
| PROFIT | 50201021 | REMSA | 710900 | REMSA | 703200 |
| TRW | DB4096 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_) | Барабан Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_) | Барабан Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) |
| Барабан Citroen BERLINGO Фургон/мінівен (B9) | Барабан Citroen XSARA Break (N2) | Барабан Citroen XSARA PICASSO (N68) |
| Барабан Citroen ZX Break (N2) | Барабан Peugeot 305 I (581A) | Барабан Peugeot 305 II (581M) |
| Барабан Peugeot 305 II Break (581E) | Барабан Peugeot 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | Барабан Peugeot 306 (7B, N3, N5) |
| Барабан Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | Барабан Peugeot 306 Кабріолет (7D, N3, N5) | Барабан Peugeot 405 I (15B) |
| Барабан Peugeot 405 I Break (15E) | Барабан Peugeot 405 II (4B) | Барабан Peugeot 405 II Break (4E) |
| Барабан Peugeot 406 (8B) | Барабан Peugeot 406 Break (8E/F) | Барабан Peugeot 406 купе (8C) |
| Барабан Peugeot PARTNER Мінівен (5_, G_) | Барабан Peugeot PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_) | Барабан Peugeot PARTNER Tepee |
| Барабан Peugeot PARTNER Фургон/мінівен | Барабан TALBOT HORIZON |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 7D0146 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр отвору маточини | 71 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Внутрішня висота барабану | 50.5 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, Partner, 306, Xsara, Horizon, Berlingo, Xsara Picasso, 405, 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видима висота гальм. барабана | 66 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 50,5 мм |
| Диск | 4 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 228,6 мм |
| Діаметр центрування | 71 мм |
| Код товару | LP 7D0146 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080,90 ₴

