-10%

Барабан гальмівний CHEVROLET AVEO 1.2-1.6 2011- D=200MM 0 986 477 313 (opt-om)
2 278 ₴
2 050,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986477313
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний CHEVROLET AVEO 1.2-1.6 2011- D=200MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986477313

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 477 313
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHEVROLET | 96853514 | DELPHI | BF554 | FERODO | FDR329803 |
| GM | 96853514 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3400910 | HI-Q | SD3048 |
| LPR | 7D0732 | NK | 253630 | TRW | DB4448 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Chevrolet AVEO Хетчбек (T300) | Барабан Chevrolet AVEO Ліфтбек (T300) | Барабан Chevrolet COBALT |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986477313 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр барабана | 244 мм |
| Внутрішня висота барабану | 43 мм |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 60.1 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 100 мм |
| Видима висота гальм. барабана | 62 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 43 мм |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 200 мм |
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній | 244 мм |
| Діаметр центрування | 60,1 мм |
| Код товару | BO 0986477313 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050,20 ₴

