OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор масляний VW PASSAT (3A_,35I) 88-96 REAR *4X4 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN R3768

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R3768
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| O отвору |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діаметр штока поршня |
|
|
| Довжина 1 |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BILSTEIN | 19216973 | KYB | 551063 | SACHS | 170154 |
| SACHS | 105814 | VW | 357513031K | VW | 357513031N |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | Амортизатор VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | R3768 |
| Стан | Новий |
| Тип | Масляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| O отвору | 25,4 мм |
| Вага | 1,900 кг |
| Висота паковання | 14,8 см |
| Довжина 1 | 330 мм |
| Довжина 2 | 512 мм |
| Довжина паковання | 48 см |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Код товару | MN R3768 |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тисець оливи |
| Ширина паковання | 14,8 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴


