OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор масляний FIAT UNO (146A/E) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN 11120

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
11120
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| O отвору |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діаметр штока поршня |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | MA00196 | BILSTEIN | 22041173 | EUROREPAR | 1623325880 |
| FIAT | 5895368 | FIAT | 5938080 | FIAT | 5951867 |
| FIAT | 71712513 | INNOCENTI | 5895368 | INNOCENTI | 5951867 |
| INNOCENTI | 71712513 | KYB | 633833 | KYB | 333833 |
| MAGNETI | 0760H | MAGNETI | 0751G | MANDO | MSS017379 |
| MONROE | G16111 | MONROE | E4211 | MONROE | 401039RM |
| MONROE | R11111 | MONROE | 11108 | PROFIT | 20030292 |
| SACHS | 110307 | TRW | JHM311T |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор Fiat UNO (146_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | 11120 |
| Стан | Новий |
| Тип | Масляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Uno |
| Користувальницькі характеристики | |
| O отвору | 27 мм |
| Вага | 3,500 кг |
| Висота паковання | 16,2 см |
| Довжина паковання | 51,5 см |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Код товару | MN 11120 |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тисець оливи |
| Ширина паковання | 16,2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524 ₴


