OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний ЦЕНА ЗА 1 ШТ, В УПАК 2 ШТ VW TOUAREG ЗАДН (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN D0314

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
D0314
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BILSTEIN | 19189680 | BILSTEIN | 19189710 | BILSTEIN | 24197083 |
| MONROE | D0314S | SACHS | 316286 | VW | 7P6513029AN |
| VW | 7P6513029AP | VW | 7P6513029AQ | VW | 7P6513029AR |
| VW | 7P6513029AS | VW | 7P6513029BA | VW | 7P6513029BB |
| VW | 7P6513029BC | VW | 7P6513029BD |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор VW TOUAREG (7P5, 7P6) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | D0314 |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,300 кг |
| Висота паковання | 15 см |
| Довжина паковання | 57,5 см |
| Код товару | MN D0314 |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| Ширина паковання | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 294 ₴


