
Амортизатор газомасляний ЦЕНА ЗА 1 ШТ В УПАК. 2 ШТ/MITSUBISHI PAJERO (V90, V80, V8 V)/ PAJERO III (V7 W, D7003 (opt-om)
2 476 ₴
- Немає в наявності
- Код: MN D7003
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний ЦЕНА ЗА 1 ШТ В УПАК. 2 ШТ/MITSUBISHI PAJERO (V90, V80, V8_V)/ PAJERO III (V7_W, V6_W)(V8_W, V9_W) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN D7003

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
D7003
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина 1 |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | MA50033 | BILSTEIN | 19142258 | BILSTEIN | 24062725 |
| EUROREPAR | 1675672180 | KYB | 344300 | KYB | 554317 |
| MAGNETI | 7115G | MANDO | MSS020200 | METZGER | 2340658 |
| MITSUBISHI | 4162A127 | MITSUBISHI | 4162A128 | MITSUBISHI | 4162A133 |
| MITSUBISHI | MR566275 | MITSUBISHI | MR990539 | MONROE | D7003S |
| NIPPARTS | N5525019G | NK | 63302792 | PROFIT | 20020795 |
| SACHS | 280755 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор Mitsubishi PAJERO II (V3_W) | Амортизатор Mitsubishi PAJERO III (V7_W, V6_W) | Амортизатор Mitsubishi PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) |
| Амортизатор Mitsubishi PAJERO IV (V8_W, V9_W) | Амортизатор Mitsubishi PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | D7003 |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,950 кг |
| Висота паковання | 6,6 см |
| Довжина 1 | 350 мм |
| Довжина 2 | 575 мм |
| Довжина паковання | 66,3 см |
| Код товару | MN D7003 |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| Ширина паковання | 11,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 476 ₴

