
Амортизатор газомасляний АМОРТ. ГАЗ. CHEVROLET CAPTIVA 06-. OPEL ANTARA 06- ПЕРЕД ЛЕВ 316 761 (opt-om)
5 057 ₴
- Немає в наявності
- Код: SH 316 761
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний АМОРТ. ГАЗ. CHEVROLET CAPTIVA 06-. OPEL ANTARA 06- ПЕРЕД ЛЕВ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SH 316 761

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
316 761
(SACHS)
| Характеристика |
|
|
| Lмакс. |
|
|
| Lмін. |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Параметр |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип амортизатора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHEVROLET | 22862537 | CHEVROLET | 95948809 | CHEVROLET | 95948811 |
| CHEVROLET | 96858479 | OPEL | 20767221 | OPEL | 4814245 |
| SACHS | 316762 | VAUXHALL | 20767221 | VAUXHALL | 4814245 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | Амортизатор Opel ANTARA A (L07) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Код запчастини | 316761 |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lмакс. | 548 мм |
| Lмін. | 336 мм |
| Код товару | SH 316 761 |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Параметри | SFE36/25X212A |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| парні номери артикулів | 316 762 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 057 ₴

