
Амортизатор газомасляний REFLEX/JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) ЗАДН 911304MM (opt-om)
3 715 ₴
- Немає в наявності
- Код: MN 911304MM
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний REFLEX/JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) ЗАДН (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN 911304MM

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
911304MM
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина 1 |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| JEEP | 68069671AC | JEEP | 68069671AE | JEEP | 68069677AC |
| JEEP | 68069677AE | JEEP | 68069680AB | JEEP | 68069680AC |
| JEEP | 68069680AD | JEEP | 68069680AE | JEEP | 68069680AF |
| JEEP | 68069680AG | JEEP | 68084522AB | JEEP | 68084522AC |
| JEEP | 68084522AE | KYB | 3440055 | MAGNETI | 8013G |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | 911304MM |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,600 кг |
| Висота паковання | 8,738 см |
| Довжина 1 | 409 мм |
| Довжина 2 | 553 мм |
| Довжина паковання | 66,675 см |
| Код товару | MN 911304MM |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| Ширина паковання | 8,738 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 715 ₴

