OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний NISSAN EVALIA/NV200 (M20, M20M) 10- REAR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN G2179

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
G2179
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| O отвору |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діаметр штока поршня |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | E6210BJ00A | NISSAN | E6210JX50C |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор Nissan NV200 / EVALIA Автобус | Амортизатор Nissan NV200 фургон |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | G2179 |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O отвору | 30 мм |
| Вага | 1,712 кг |
| Висота паковання | 7,2 см |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр штока поршня | 12,4 мм |
| Код товару | MN G2179 |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко знизу |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| Ширина паковання | 7,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 019 ₴


