-10%

Амортизатор газомасляний FORD FOCUS II 04- FL G8802 (opt-om)
3 024 ₴
2 721,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: MN G8802
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний FORD FOCUS II 04- FL (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN G8802

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
G8802
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| O отвору |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діаметр штока поршня |
|
|
| Довжина 1 |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | MA00566 | ASHIKA | MA00230 | EUROREPAR | 1623339980 |
| FORD | 6N4118K001AAC | FORD | 6N4118K001AAE | FORD | 6N4118K001ABE |
| FORD | 6N4118K001ACC | FORD | 6N4118K001ACE | FORD | 6N4118K001PAA |
| FORD | 6N4118K001PBC | FORD | 6N4118K001PBE | FORD | 6N4118K001PCC |
| FORD | 6N4118K001PCE | FORD | 1234204 | FORD | 1234205 |
| FORD | 1306049 | FORD | 1318111 | FORD | 1318112 |
| FORD | 1318113 | FORD | 1318905 | FORD | 1318906 |
| FORD | 1325090 | FORD | 1325101 | FORD | 1325103 |
| FORD | 1325704 | FORD | 1325960 | FORD | 1325961 |
| FORD | 1326191 | FORD | 1326194 | FORD | 1330821 |
| FORD | 1348850 | FORD | 1348855 | FORD | 1360162 |
| FORD | 1360163 | FORD | 1360167 | FORD | 1362670 |
| FORD | 1365743 | FORD | 1365744 | FORD | 1366825 |
| FORD | 1366826 | FORD | 1366827 | FORD | 1366828 |
| FORD | 1370273 | FORD | 1370278 | FORD | 1370283 |
| FORD | 1370284 | FORD | 1370285 | FORD | 1372327 |
| FORD | 1372330 | FORD | 1373239 | FORD | 1379923 |
| FORD | 1384150 | FORD | 1386249 | FORD | 1386250 |
| FORD | 1420733 | FORD | 1420734 | FORD | 1440331 |
| FORD | 1440332 | FORD | 1440333 | FORD | 1440334 |
| FORD | 1440335 | FORD | 1440865 | FORD | 1440867 |
| FORD | 1440871 | FORD | 1441825 | FORD | 1455519 |
| FORD | 1455520 | FORD | 1455522 | FORD | 1455524 |
| FORD | 1455526 | FORD | 1455528 | FORD | 1455544 |
| FORD | 1455548 | FORD | 1458854 | FORD | 1458859 |
| FORD | 1458862 | FORD | 1458863 | FORD | 1461102 |
| FORD | 1461626 | FORD | 1461627 | FORD | 1466469 |
| FORD | 1466485 | FORD | 1466488 | FORD | 1559519 |
| FORD | 1565335 | FORD | 1570050 | FORD | 1570051 |
| FORD | 1570054 | FORD | 1570055 | FORD | 1574976 |
| FORD | 1574980 | FORD | 1574984 | FORD | 1574987 |
| FORD | 1574988 | FORD | 1575029 | FORD | 1575030 |
| FORD | 1575031 | FORD | 1575035 | FORD | 1575037 |
| FORD | 1575040 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор Ford C-MAX (DM2) | Амортизатор Ford FOCUS C-MAX (DM2) | Амортизатор Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) |
| Амортизатор Ford FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) | Амортизатор Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) | Амортизатор Ford FOCUS II Фургон/універсал |
| Амортизатор Ford FOCUS II Кабріолет |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | G8802 |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| O отвору | 35 мм |
| Вага | 4,000 кг |
| Висота паковання | 20,3 см |
| Довжина 1 | 310 мм |
| Довжина 2 | 480 мм |
| Довжина паковання | 57,5 см |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Код товару | MN G8802 |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| Ширина паковання | 20,3 см |
| парні номери артикулів | G8801 |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 721,60 ₴

