OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний FORD (EUROPE) MONDEO ПЕРЕДН ПРАВ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN C2504R

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C2504R
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Режим роботи |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1476017 | FORD | 1510971 | FORD | 1526403 |
| FORD | 1543657 | FORD | 1728659 | FORD | 1744690 |
| FORD | 7G9118045CBA | FORD | 7G9118045CBB | FORD | 7G9118045CBC |
| FORD | 7G9118045CBD | FORD | 7G9118045CBE | FORD | 7G9118045CBF |
| MONROE | C2504 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор Ford MONDEO IV (BA7) | Амортизатор Ford MONDEO IV Ліфтбек (BA7) | Амортизатор Ford MONDEO IV Turnier (BA7) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | C2504R |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,600 кг |
| Висота паковання | 21,2 см |
| Довжина паковання | 59,1 см |
| Код товару | MN C2504R |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Режим роботи | електрон. |
| Система амортизаторів | Електронне регулювання енергії пари |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| Ширина паковання | 20,7 см |
| парні номери артикулів | C2505L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 396 ₴


