-10%

Амортизатор багажника ALPINA B10 STATION WAGON (E39) 3.2 1998-1999 ZSA01037 (opt-om)
1 966 ₴
1 769,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH ZSA01037
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор багажника ALPINA B10 STATION WAGON (E39) 3.2 1998-1999 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH ZSA01037

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ZSA01037
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Діаметр корпуса |
|
|
| Довжина |
|
|
| Роб. об’єм |
|
|
| Сила випуску |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 51248220072 | METZGER | 2110685 | SWAG | 20929364 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор ALPINA B10 Touring (E39) | Амортизатор ALPINA D10 Touring (E39) | Амортизатор BMW 5 Touring (E39) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | ZSA01037 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | D10, B10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 278 мм |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Код товару | ASH ZSA01037 |
| Роб. об’єм | 79 мм |
| Сила випуску | 1650 Н |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769,40 ₴

