![Акумуляторна батарея 9A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 9AH 100A 135*75*139 0 986 FA1 280 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4941767958_akumulyatorna-batareya-9a.jpg)
Акумуляторна батарея 9A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 9AH 100A 135*75*139 0 986 FA1 280 (opt-om)
1 901 ₴
- Немає в наявності
- Код: BO 0986FA1280
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Акумуляторна батарея 9A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 9AH 100A 135*75*139 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986FA1280

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 FA1 280
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина |
|
|
| Емкость, Ah |
|
|
| Ємність акумулятора |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Полярність |
|
|
| Розташування виводів |
|
|
| Стартовий ток |
|
|
| Струм холодного прокручування за EN |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092M4F260 | BOSCH | 0092M4F270 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумуляторна DERBI BOULEVARD | Акумуляторна HERCULES ULTRA | Акумуляторна HYOSUNG GF |
| Акумуляторна KAWASAKI EL | Акумуляторна KAWASAKI GPZ | Акумуляторна KAWASAKI H |
| Акумуляторна KAWASAKI ZZ-R | Акумуляторна MZ BAGHIRA | Акумуляторна MZ ETZ |
| Акумуляторна MZ MASTIFF | Акумуляторна MZ MOSKITO | Акумуляторна MZ RT |
| Акумуляторна MZ SAXON | Акумуляторна MZ SKORPION | Акумуляторна MZ TS |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986FA1280 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 9 А·год |
| Виконання відбортовки | B0 |
| Висота | 139 |
| Довжина: | 135 мм |
| Місткість, Ah | 9 |
| Код товару | BO 0986FA1280 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Полярність | ПРАВ [+] |
| Розташування виводів | 0 |
| Стартовий струм | 100A |
| Струм холодного прокручування за EN | 100 А |
| Тип | AGM |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип полюсного виводу | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 901 ₴

![Акумуляторна батарея 9A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 9AH 100A 135*75*139 0 986 FA1 280 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_akumulyatorna-batareya-9a.jpg)