-10%
![Акумуляторна батарея 6A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 6AH 85A 113*70*130 0 986 FA1 010 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4942777077_akumulyatorna-batareya-6a.jpg)
Акумуляторна батарея 6A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 6AH 85A 113*70*130 0 986 FA1 010 (opt-om)
1 780 ₴
1 602 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986FA1010
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Акумуляторна батарея 6A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 6AH 85A 113*70*130 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986FA1010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 FA1 010
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина |
|
|
| Емкость, Ah |
|
|
| Ємність акумулятора |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Полярність |
|
|
| Розташування виводів |
|
|
| Стартовий ток |
|
|
| Струм холодного прокручування за EN |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092M60060 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумуляторна APRILIA MOTORCYCLES MOJITO | Акумуляторна APRILIA MOTORCYCLES RS4 | Акумуляторна APRILIA MOTORCYCLES SR |
| Акумуляторна DERBI GPR | Акумуляторна DERBI MULHACEN | Акумуляторна DERBI SENDA |
| Акумуляторна DERBI TERRA | Акумуляторна Honda CA | Акумуляторна Honda CB (CB 1 - CB 500) |
| Акумуляторна Honda CB HORNET | Акумуляторна Honda CBF | Акумуляторна Honda CBR |
| Акумуляторна Honda CMX | Акумуляторна Honda FES | Акумуляторна Honda NES |
| Акумуляторна Honda NSC | Акумуляторна Honda NX | Акумуляторна Honda PS |
| Акумуляторна Honda SES | Акумуляторна Honda SH | Акумуляторна Honda SILVERWING |
| Акумуляторна Honda VISION | Акумуляторна Honda VT | Акумуляторна Honda XL |
| Акумуляторна KAWASAKI D-TRACKER | Акумуляторна KAWASAKI KL | Акумуляторна KAWASAKI KLX |
| Акумуляторна KEEWAY LOGIK | Акумуляторна MALAGUTI BLOG | Акумуляторна PIAGGIO FLY |
| Акумуляторна PIAGGIO LIBERTY | Акумуляторна PIAGGIO MEDLEY | Акумуляторна SACHS ROADSTER |
| Акумуляторна Suzuki ADDRESS | Акумуляторна Suzuki DR | Акумуляторна Suzuki GZ |
| Акумуляторна Suzuki INTRUDER | Акумуляторна Suzuki RV | Акумуляторна Suzuki SIXTEEN |
| Акумуляторна Suzuki TU | Акумуляторна Suzuki UX | Акумуляторна Suzuki VANVAN |
| Акумуляторна Suzuki VL | Акумуляторна VESPA PRIMAVERA | Акумуляторна VESPA SPRINT |
| Акумуляторна YAMAHA MT | Акумуляторна YAMAHA XT | Акумуляторна YAMAHA YBR |
| Акумуляторна YAMAHA YZF-R |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986FA1010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | WR, Intruder, DR, FES, Sixteen, NX, Vanvan, CB Hornet, XL, XT, CA, YBR, VL, GZ, TU, NES, CB, CBF, SES, CBR, CMX, PS, Address, Vision, Liberty, Silverwing, MT, NSC, VT, SH, UX, PCX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 А·год |
| Виконання відбортовки | B0 |
| Висота | 130 |
| Довжина: | 113 мм |
| Місткість, Ah | 6 |
| Код товару | BO 0986FA1010 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Полярність | ПРАВ [+] |
| Розташування виводів | 0 |
| Стартовий струм | 85A |
| Струм холодного прокручування за EN | 100 А |
| Тип | AGM |
| Тип полюсного виводу | A |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 602 ₴

![Акумуляторна батарея 6A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 6AH 85A 113*70*130 0 986 FA1 010 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_akumulyatorna-batareya-6a.jpg)