![Акумуляторна батарея 16A МОТО АКБ BOSCH M4 FRESH PACK ЛЕВ [+] 12V 16AH 200A 158*89*162 0 092 M4F 390 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4937871006_akumulyatorna-batareya-16a.jpg)
Акумуляторна батарея 16A МОТО АКБ BOSCH M4 FRESH PACK ЛЕВ [+] 12V 16AH 200A 158*89*162 0 092 M4F 390 (opt-om)
2 439 ₴
- Немає в наявності
- Код: BO 0092M4F390
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Акумуляторна батарея 16A МОТО АКБ BOSCH M4 FRESH PACK ЛЕВ [+] 12V 16AH 200A 158*89*162 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0092M4F390

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 092 M4F 390
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина |
|
|
| Емкость, Ah |
|
|
| Ємність акумулятора |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Полярність |
|
|
| Розташування виводів |
|
|
| Стартовий ток |
|
|
| Струм холодного прокручування за EN |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина |
|

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумуляторна Honda VF | Акумуляторна Suzuki VS | Акумуляторна Suzuki VX |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0092M4F390 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Honda, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | VX, VS, VF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 16 А·год |
| Виконання відбортовки | B00 |
| Висота | 162 |
| Довжина: | 160 мм |
| Місткість, Ah | 16 |
| Код товару | BO 0092M4F390 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Полярність | ЛЕВ [+] |
| Розташування виводів | 1 |
| Стартовий струм | 200A |
| Струм холодного прокручування за EN | 200 А |
| Тип | Стандартні |
| Тип полюсного виводу | Y4 |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 439 ₴

![Акумуляторна батарея 16A МОТО АКБ BOSCH M4 FRESH PACK ЛЕВ [+] 12V 16AH 200A 158*89*162 0 092 M4F 390 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_akumulyatorna-batareya-16a.jpg)