![Акумуляторна батарея 14A МОТО АКБ BOSCH M6 AGM ЛЕВ [+] 12V 14AH 210A 150*87*161 0 092 M60 210 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4938560474_akumulyatorna-batareya-14a.jpg)
Акумуляторна батарея 14A МОТО АКБ BOSCH M6 AGM ЛЕВ [+] 12V 14AH 210A 150*87*161 0 092 M60 210 (opt-om)
5 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: BO 0092M60210
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Акумуляторна батарея 14A МОТО АКБ BOSCH M6 AGM ЛЕВ [+] 12V 14AH 210A 150*87*161 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0092M60210

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 092 M60 210
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Акумулятор |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина |
|
|
| Емкость, Ah |
|
|
| Ємність акумулятора |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Полярність |
|
|
| Розташування виводів |
|
|
| Стартовий ток |
|
|
| Струм холодного прокручування за EN |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986FA1240 | BOSCH | 0092M60220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумуляторна Suzuki C | Акумуляторна Suzuki VL | Акумуляторна Suzuki VS |
| Акумуляторна Suzuki VX |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0092M60210 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 14 А·год |
| Акумулятор | Акумулятор AGM |
| Виконання відбортовки | B00 |
| Висота | 161 |
| Довжина: | 150 мм |
| Місткість, Ah | 14 |
| Код товару | BO 0092M60210 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Полярність | ЛЕВ [+] |
| Розташування виводів | 1 |
| Стартовий струм | 210A |
| Струм холодного прокручування за EN | 210 А |
| Тип | AGM |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип полюсного виводу | Y1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 950 ₴

![Акумуляторна батарея 14A МОТО АКБ BOSCH M6 AGM ЛЕВ [+] 12V 14AH 210A 150*87*161 0 092 M60 210 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_akumulyatorna-batareya-14a.jpg)