![Акумуляторна батарея 12A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 12AH 125A 134*81*160 0 986 FA1 120 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4941979755_akumulyatorna-batareya-12a.jpg)
Акумуляторна батарея 12A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 12AH 125A 134*81*160 0 986 FA1 120 (opt-om)
2 671 ₴
- Немає в наявності
- Код: BO 0986FA1120
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Акумуляторна батарея 12A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 12AH 125A 134*81*160 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986FA1120

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 FA1 120
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина |
|
|
| Емкость, Ah |
|
|
| Ємність акумулятора |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Полярність |
|
|
| Розташування виводів |
|
|
| Стартовий ток |
|
|
| Струм холодного прокручування за EN |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092M4F320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумуляторна APRILIA MOTORCYCLES ATLANTIC | Акумуляторна APRILIA MOTORCYCLES LEONARDO | Акумуляторна APRILIA MOTORCYCLES MOTO |
| Акумуляторна APRILIA MOTORCYCLES PEGASO | Акумуляторна APRILIA MOTORCYCLES SCARABEO | Акумуляторна BMW F |
| Акумуляторна BMW G | Акумуляторна Honda CB (CB 1 - CB 500) | Акумуляторна Honda CBX |
| Акумуляторна KAWASAKI ZXR | Акумуляторна MALAGUTI MADISON | Акумуляторна Peugeot CITYSTAR |
| Акумуляторна Peugeot ELYSEO | Акумуляторна Peugeot GEOPOLIS | Акумуляторна Peugeot JETFORCE |
| Акумуляторна Peugeot SATELIS | Акумуляторна YAMAHA FZR | Акумуляторна YAMAHA XT |
| Акумуляторна YAMAHA XV |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986FA1120 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 А·год |
| Виконання відбортовки | B0 |
| Висота | 160 |
| Довжина: | 134 мм |
| Місткість, Ah | 12 |
| Код товару | BO 0986FA1120 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Полярність | ПРАВ [+] |
| Розташування виводів | 0 |
| Стартовий струм | 125A |
| Струм холодного прокручування за EN | 125 А |
| Тип | AGM |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип полюсного виводу | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 671 ₴

![Акумуляторна батарея 12A МОТО АКБ BOSCH FACTORY ACTIVATED AGM ПРАВ [+] 12V 12AH 125A 134*81*160 0 986 FA1 120 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_akumulyatorna-batareya-12a.jpg)