-10%

Автолампа ксенонова D1S 85V 35W 7000K PK32D-2 / COOL BLUE BOOST - ВПЕЧАТЛЯЮЩАЯ ЯРКОСТЬ СВЕТА НА 66140CBB-HCB (opt-om)
8 668 ₴
7 801,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: OS 66140 CBB-HCB
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Автолампа ксенонова D1S 85V 35W 7000K PK32D-2 / COOL BLUE BOOST - ВПЕЧАТЛЯЮЩАЯ ЯРКОСТЬ СВЕТА НА ДОРОГЕ / 2ШТ. DUOBOX (opt-om)

КОД ТОВАРУ
OS 66140 CBB-HCB

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
66140CBB-HCB
(СНГ)
| Характеристика |
|
|
| Вид |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Колірна температура |
|
|
| Лампа розжарювання, версія з цоколем |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Номінальна потужність |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип лампи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 1987302850 | BOSCH | 1987302905 | BOSCH | 1987302913 |
| BOSCH | 1987302909 | NARVA | 84010 | NEOLUX | NX1SD1SC1 |
| СНГ | 66140CLC | СНГ | 66144CB | СНГ | 66144 |
| СНГ | 66140 | СНГ | 66140CBI | СНГ | 66144CBI |
| СНГ | 66140ULTDUOBOX | СНГ | 66140XNL | СНГ | 66140XNN |
| СНГ | 66140XNBDUOBOX | СНГ | 66140XNBFS1 | СНГ | 66140CBIDUOBOX |
| СНГ | 66140CBNHCB | СНГ | 66140XNLHCB | СНГ | 66140CBN |
| СНГ | 66140XNNHCB | СНГ | 66140SVS | СНГ | 66140ULT |
| СНГ | 62305 | СНГ | 66042 | СНГ | 66142 |
| PHILIPS | 85415VIC1 | PHILIPS | 85415WHVS1 | PHILIPS | 85415SYC1 |
| PHILIPS | 85415VIS1 | PHILIPS | 85410UBC1 | PHILIPS | 85415XVC1 |
| PHILIPS | 85415BVUC1 | PHILIPS | 85415BVUS1 | PHILIPS | 85415WHV2C1 |
| PHILIPS | 85410C1 | PHILIPS | 85415XVS1 | PHILIPS | 85415XV2S1 |
| PHILIPS | 85415XV2C1 | PHILIPS | 85415WHVC1 | PHILIPS | 85415WHV2S1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66140CBBHCB |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 7000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ксенонові лампи |
| Виготовлення патрона | Pk32d-2 |
| Код товару | OS 66140 CBB-HCB |
| Лампа розжарювання, версія з цоколем | Pk32d-2 |
| Потужність, Вт | 35W |
| Напруга | 85 В |
| Напруга, V | 85V |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Тип | D1S |
| Тип лампи | Газорозрядна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 801,20 ₴

