-10%

Автолампа 16W PW16W 12V 16W 12177C1 (opt-om)
945 ₴
850,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS 12177 C1
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Автолампа 16W PW16W 12V 16W (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PS 12177 C1

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12177C1
(Philips)
| Характеристика |
|
|
| Вид |
|
|
| Лампа розжарювання, версія з цоколем |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Номінальна потужність |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип лампи |
|

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Автолампа Skoda SUPERB III (3V3) | Автолампа Skoda SUPERB III Універсал (3V5) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12177C1 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сигнальні лампи |
| Код товару | PS 12177 C1 |
| Лампа розжарювання, версія з цоколем | WP3.3x14.5/8 |
| Потужність, Вт | 16W |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Номінальна потужність | 16 Вт |
| Тип | PW16W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850,50 ₴

