-10%

Автолампа 13W P13W 12V 13W PG18,5D-1 / ORIGINAL LINE 828 (opt-om)
799 ₴
719,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: OS 828
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Автолампа 13W P13W 12V 13W PG18,5D-1 / ORIGINAL LINE (opt-om)

КОД ТОВАРУ
OS 828

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
828
(СНГ)
| Характеристика |
|
|
| Вид |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Лампа розжарювання, версія з цоколем |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Номінальна потужність |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип лампи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| СНГ | 3828CW | СНГ | 828DWP | СНГ | 5828CW |
| PHILIPS | 12277C1 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Автолампа Audi A4 B8 (8K2) | Автолампа Audi A4 B8 Avant (8K5) | Автолампа Audi A4 Allroad B8 (8KH) |
| Автолампа Audi Q5 (8RB) | Автолампа Citroen C4 AIRCROSS | Автолампа Citroen C-ZERO |
| Автолампа Fiat FULLBACK Пікап (502_, 503_) | Автолампа Ford ECOSPORT | Автолампа FORD USA MUSTANG Купе |
| Автолампа FORD USA MUSTANG Convertible | Автолампа ISUZU D-MAX II (TFR, TFS) | Автолампа ISUZU D-MAX II Платформа/шасі (TFR, TFS) |
| Автолампа Mazda CX-5 (KE, GH) | Автолампа Mitsubishi MIRAGE / SPACE STAR VI Хетчбек (A0_A) | Автолампа Mitsubishi OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) |
| Автолампа Renault MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) | Автолампа Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | Автолампа Skoda YETI (5L) |
| Автолампа Subaru FORESTER (SK_) | Автолампа Subaru XV (GT) | Автолампа Suzuki IGNIS III (MF, FF) |
| Автолампа Suzuki JIMNY Закритий позашляховик (A6G) | Автолампа Suzuki SX4 S-CROSS (JY) | Автолампа Suzuki VITARA (LY) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 828 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сигнальні лампи |
| Виготовлення патрона | PG18,5d-1 |
| Код товару | OS 828 |
| Лампа розжарювання, версія з цоколем | PG18.5d-1 |
| Потужність, Вт | 13W |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Номінальна потужність | 19 Вт |
| Тип | P13W |
| Тип лампи | P13W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719,10 ₴

