-10%

Колодки гальмівні дискові (комплект 4 шт) КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ДИСКОВІ 1809.02 (opt-om)
1 602 ₴
1 441,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: RS 1809.02
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови (комплект 4 шт) КОЛОДКИ ГАЛЬМИВНИ ДИСКОВИ (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 1809.02

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
1809.02
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Килькисть индикаторив зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BLUE PRINT | ADG042189 | BOSCH | 0986424954 | BREMBO | P30102 |
| DELPHI | LP3403 | DELPHI | LP3400 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3600349 |
| HI-Q | SP1913 | KIA | 58101D4A80 | MOBIS | 58101S0A00 |
| REMSA | 191002 | ZIMMERMANN | 228552002 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки KIA OPTIMA (JF) | Колодки KIA OPTIMA Sportswagon (JF) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 180902 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 140.5 мм |
| Толщина | 19.8 мм |
| Высота | 61.3 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Совместимость с маркой | Kia |
| Совместимость с моделью | Optima |
| Пользовательские характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 1809.02 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Информация для заказа
- Цена: 1 441,80 ₴

